Krajský přebor mladšího žactva

Krajský přebor družstev mladších žáků a mladších žákyň 2022

 

Družstva žáků: Družstva žákyň:
AK Olomouc „A“ AK Olomouc „A“
AK Olomouc „B“ AK Olomouc „B“
TJ Šumperk TJ Šumperk
AC Prostějov AC Prostějov
AK Šternberk AK Šternberk
SK Přerov SK Přerov
SK Hranice SK Hranice
Atletika Zábřeh Atletika Zábřeh
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná

Kontakty na vedoucí družstev a na řídící soutěže.

Termíny kol:

1.kolo: 17. 5. 2022 Přerov Propozice Výsledky

2.kolo: 1. 6. 2022 Šumperk Propozice Výsledky

3.kolo: 15. 6. 2022 Olomouc Propozice Výsledky

Semifinále: 18. 9. 2022 Ostrava Propozice Výsledky

 

V roce 2022 proběhne také semifinále družstev MMaS. Olomoucký kraj se utká společně s Moravskoslezským krajem. Semifinále se uskuteční 18. září 2022 v Ostravě. Do semifinále MMaS postupuje prvních pět družstev z Krajského přeboru.

Do finále MMaS postupuje prvních 5 družstev ze semifinále.
Finále Mistrovství MaS družstev mladších žáků a mladších žákyň se uskuteční 2. října 2022 v Kopřivnici.

Zpravodaj řídícího pracovníka č. 1

Zpravodaj řídícího pracovníka č. 2

Zpravodaj řídícího pracovníka č. 3

Zpravodaj řídícího pracovníka č. 4

Zpravodaj řídícího pracovníka č. 5 – před semifinále

Postupující družstva do semifinále MaS 18.9.2022:

Mladší žáci:
Atletický klub Olomouc z.s.
Atletický klub Prostějov, z. s.
TJ Šumperk, z.s.
Atletický klub Šternberk z.s.
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
Mladší žákyně:
Atletický klub Olomouc z.s.
Atletický klub Prostějov, z. s.
TJ Šumperk, z.s.
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Atletický klub Šternberk z.s.

 

Konečné pořadí KPD 2022:

Mladší žáci Pomocné body Hl. Body
1. Atletický klub Olomouc, z.s. 481 23
2. Atletický klub Prostějov, z. s. 440,5 22
3. TJ Šumperk, z.s. 331 18
4. Atletický klub Šternberk, z.s. 155 12
5. TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 118 12
6. SK Přerov 1908, z.s. 140 11
7. SK Hranice, z.s. 40 1
8. Atletika Zábřeh, z.s. 78,5 0
Mladší žákyně Pomocné body Hl. Body
1. Atletický klub Olomouc z.s. A 619,5 27
2. Atletický klub Prostějov, z.s. 354,5 23
3. TJ Šumperk, z. s. 284 22
4. Atletický klub Olomouc z.s. B 197 17
5. Atletický klub Šternberk z.s. 170 15
6. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 148,5 13
7. Atletika Zábřeh, z. s. 84,5 9
8. SK Hranice, z.s. 48 6
9. TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0 0